26. DÖNEM GRUP TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ MÜZAKERELERİ BAŞLADI
Yayın Tarihi : 23/02/2022

26. DÖNEM GRUP TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ MÜZAKERELERİ BAŞLADI

 

Sendikamız ile Türkiye Tekstil Sanayii İşverenleri Sendikası(TTSİS)  arasında yaklaşık 7  bin beşyüz üyemizi ilgilendiren 26. Dönem Grup  Toplu İş Sözleşmesi müzakereleri, 22 Şubat 2022 Salı günü  İstanbul’da gerçekleştirilen ilk oturumla başladı.

Türkiye Tekstil Sanayii İşverenleri Sendikasında düzenlenen ilk oturumun başında Sendikamız adına Genel Başkan Nazmi IRGAT, İşveren Sendikası(TTSİS) adına Genel Başkan  Ahmet Hamdi TOPBAŞ  söz alarak müzakerelerin Türk İşçi hareketine, üyelerimize ve işyerlerimize hayırlı olması dileklerinde bulundu.

26. Dönem Grup  Toplu İş Sözleşmesi müzakerelerinde ikinci oturum için tarafların mutabık kalacakları gün ve saatte devam edilmesine karar verildi.

İlk oturuma sendikamız, Genel Başkan Nazmi IRGAT başkanlığında Genel Yönetim Kurulu  birlikte ilgili şube başkanları ve Toplu İş Sözleşmesi Bürosunun yetkililerinin yer aldığı bir heyetle temsil edildi. İşveren Sendikası ise Genel Başkan Ahmet Hamdi TOPBAŞ başkanlığında Yönetim Kurulu  Üyeleri, Genel Sekreter ve beraberindeki heyetle katıldı.

Başlayan müzakerelerin sektörümüze, üyelerimize ve işyerlerimize hayırlı olmasını temenni ederiz.

 

TEKSİF BASIN BÜROSU

 

 

 

Foto Galeri
Diğer Haberler
1. 2. 3. 4. 5.. . . 16. 17. 18. [»] [»»]