BURSA PİLOT SANAYİ ŞUBEMİZİN 15. OLAĞAN GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİ
Yayın Tarihi : 09/05/2023

BURSA PİLOT SANAYİ ŞUBEMİZİN 15. OLAĞAN GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİ

 

 

Bursa Pilot Sanayi Şubemizin 15. Olağan Genel Kurulu 30 Nisan 2023 Pazar Günü Bursa’da geçekleşti. Genel Kurul’da delegelerin oyları ile Gökhan KILIÇ şube başkanlığı görevine seçildi.

 

15. Olağan Genel Kurula Genel Başkanımız Nazmi IRGAT ve Genel Yönetim Kurulu üyelerimizin yanı sıra, şube başkan ve yöneticileri, delegeler ve basın mensupları katıldı.

 

Delegelerden gelen Divan önergesinin kabulü ile Bursa Pilot Sanayi Şubemizin 15. Olağan Genel Kurulu’nun Divan Başkanlığını Sendikamız Genel Başkan Yardımcısı Sebahattin ÇETİN, Divan Başkan Vekilliklerini Genel Teşkilatlanma ve Eğitim Sekreteri Ersin ÇELİK, Genel Mali Sekreteri Selçuk BOZKAYA, Katip Üyeliklerini ise Bursa Şube Başkanımız Nihat ŞEKER ile İnegöl Şube Başkanımız Çiğdem KUNDURACI, üstlendi.

 

15. Olağan Genel Kurul’da konuşma yapan Genel Başkanımız Nazmi IRGAT, Bursa’nın hem konfederasyonumuz TÜRK-İŞ, hem TEKSİF Sendikası, hem de tekstil emekçileri ve Türkiye emek hareketi için çok önemli bir şehir olduğunu ve burada olmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu ifade ederek sözlerine başladı.

 

Konuşmasında çalışma hayatının ve ülke ekonomisinin güncel konularına da değinen Genel Başkanımız Nazmi IRGAT, Bursa Pilot Sanayi Şubesinin 15. Olağan Genel Kurulu’nun ülkemize, Bursa’ya, bütün emekçilere ve Teksif Sendikası teşkilatına hayırlar getirmesini dileyerek sözlerine son verdi.

 

Konuşmacıların ardından devam eden 15. Olağan Genel Kurul’da yapılan seçim neticesinde Bursa Pilot Sanayi Şubesi yönetimi şu şekilde oluştu:

 

 

 

Gökhan KILIÇ                     Şube Başkanı

Fikret PITIRLI                     Şube Başkan Vekili

Orhan GİRGİN                    Şube Sekreteri

Yaşar AKKAYA                    Şube Mali Sekreteri

Abdullah YAYKARA            Şube Y.K. Üyesi

 

TEKSİF BASIN BÜROSU

 

 

Foto Galeri
Diğer Haberler
1.