GAZİANTEP ŞUBEMİZİN 23. OLAĞAN GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİ
Yayın Tarihi : 04/10/2021

GAZİANTEP ŞUBEMİZİN 23. OLAĞAN GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİ

 

            Gaziantep şubemizin 23. Olağan Genel Kurulu 26 Ekim 2021 Pazar günü gerçekleşti. Genel Kurul sonunda yapılan seçimlerde Nuri Bay yeniden Gaziantep Şube Başkanlığı görevine seçildi.

            Şube Başkanı Nuri Bay’ın açılış konuşmasıyla başlayan Gaziantep Şubesi 23. Olağan Genel Kurul Divan Başkanlığı görevini Genel Başkan Yardımcımız Sebahattin Çetin üstlenirken, Divan Başkan Vekilliklerini Adıyaman Şube Başkanı Yusuf Özkan ile İnegöl Şube Başkanı Selçuk Bozkaya, Divan Katip Üyeliklerini ise Kocaeli Şube Başkanı İlhan Özaydın ile Kayseri Şube Başkanı Yavuz Canbaz üstlendi.

            Genel Kurulda delegeler ve misafirlere hitap eden Genel Başkanımız Nazmi Irgat, Gaziantep ilimizin tekstil sektörü için büyük önem taşıdığını söyledi. Konuşmasında özellikle SANKO grubunun Gaziantep ve Gaziantepli emekçiler için büyük bir şans olduğunu ifade eden Genel Başkan Irgat, “küreselleşmenin bir parçası olarak kimilerinin ucuz emek, ucuz girdi maliyetleri uğruna yurtdışına yatırımlarını kaydırdığı bir ortamda, kendi memleketinden başka bir yere yatırım yapmayı bugüne kadar hiç düşünmemiş, kendi memleketinin insanına iş ve aş kapısı sağlayan, her bakımdan Türkiye için örnek bir işveren olan Konukoğlu Ailesi ve SANKO grubuna teşekkürlerimi sunarım.” dedi. Konuşmasında içinde bulunduğumuz COVID-19 salgınının etkilerinden de bahseden Genel Başkan Nazmi Irgat aşılanmanın önemine de değindi. Ülkemizin güncel sosyal ve ekonomik verilerine de konuşmasında yer veren Nazmi Irgat, Gaziantep Şubesinin 23. Olağan Genel Kurulunun ülkemize, emekçilere, Gaziantep’e ve bütün Teksif Sendikası teşkilatına hayırlar getirmesini dileyerek sözlerine son verdi.

            23. Olağan Genel Kurul sonunda yapılan seçimler neticesinde Gaziantep Şubesi Yönetim Kurulu şu şekilde oluştu:

 

Nuri BAY                     Şube Başkanı

Ali TOP                       Şube Başkan Vekili

Ramazan ERTURAL   Şube Sekreteri

Salih KARSIZ              Şube Mali Sekreteri

Harun GÜNAY             Şube Y.K. Üyesi

 

 

Foto Galeri
Diğer Haberler
[»] [»»]