GENEL BAŞKANIMIZ CUMHURBAŞKANLIĞI KÜLLİYESİ’NDE
Tarih : 04/01/2017

GENEL BAŞKANIMIZ CUMHURBAŞKANLIĞI KÜLLİYESİ’NDE

 

            Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN, Genel Başkanımız Nazmi IRGAT’ın da yer aldığı  TÜRK-İŞ Genel Yönetim Kurulu’nu Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ndeki makamında 3 Ocak 2017 Salı günü kabul etti.

             Kabulde; TÜRK-İŞ Genel Genel Başkanı Ergün ATALAY, TÜRK-İŞ Genel Sekreteri Pevrul KAVLAK, TÜRK-İŞ Genel Mali Sekreteri Ramazan AĞAR, TÜRK-İŞ Genel Eğitim Sekreteri ve Genel Başkanımız Nazmi IRGAT ile TÜRK-İŞ Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Eyüp ALEMDAR yer aldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN'a Genel Başkanımız Nazmi IRGAT tarafından, Türkiye ile Pakistan arasında imzalanacak “Serbest Ticaret Anlaşması”nın tekstil sektörüne muhtemel olumsuz etkileri konulu kapsamlı bir rapor sunuldu.

Kabulde ayrıca, TÜRK-İŞ tarafından 15 Temmuz İşgal girişimini, Uluslararası düzeyde anlatmak ve farkındalığı güçlendirmek için Türkçe ve İngilizce içerikli hazırlanan "15 Temmuz Demokrasinin Zaferi, EMEK" başlıklı kitabın takdimi yapıldı. Kitabın 1000 kopyaya yakını uluslararası ve yabancı sivil toplum kuruluşlarına gönderilmeye başlandığı bilgisi de verildi.

Kabulde, TÜRK-İŞ Genel Yönetim Kurulu tarafından çalışma hayatının güncel sorunları da Cumhurbaşkanı'na iletildi.

 

TEKSİF BASIN BÜROSU

 

 

 

 

 

 

Foto Galeri
Diğer Haberler
1. 2. 3. 4. 5.. . . 8. 9. 10. [»] [»»]