TERÖRÜ LANETLİYORUZ
Tarih : 29/06/2016

TERÖRÜ LANETLİYORUZ

 

İstanbul Atatürk Havaalanı Dış Hatlar Terminali önünde 28 Haziran 2016 Salı gecesi meydana gelen hain terör saldırısıyla ilgili olarak, Teksif Sendikası Genel Yönetim Kurulu adına Genel Başkan Nazmi IRGAT şu açıklamayı yaptı:

         “Her gün yüreğimizi yakan şehit haberleri bir bir gelirken, bu kez de İstanbul Atatürk Havaalanı Dış Hatlar Terminali girişinde sivil vatandaşları hedef alan intihar saldırısı hepimizi derinden yaralamıştır. İslam alemi olarak mübarek Ramazan Ayı’nı idrak ettiğimiz şu günlerde gerçekleşen hain saldırıyı nefretle kınıyoruz.

         Kirli emeller ile Türkiye Cumhuriyeti'nin itibarını zedeleyerek toplumu tedirginliğe sürüklemenin hedeflendiği bu hain eylemlere karşı millet olma bilinci ile hareket ederek birlik ve beraberliğimizi muhafaza etmemizin en temel dayanak olacağı inancındayız.

         Ülkemizi kalleşçe eylemlere maruz bırakarak sivil halkın canına kıyan hainleri kınıyor, elim olayda hayatını kaybeden şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet, acılı ailelerine başsağlığı, yaralı vatandaşlarımıza ise acil şifalar diliyoruz.

 

TEKSİF SENDİKASI

BASIN BÜROSU

 

Diğer Haberler
1. 2. 3. 4. 5.. . . 8. 9. 10. [»] [»»]