BURSA ŞUBEMİZİN 21. OLAĞAN GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİ
Yayın Tarihi : 08/07/2024

BURSA ŞUBEMİZİN

21. OLAĞAN GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİ

 

 

Bursa Şubemizin 21. Olağan Genel Kurulu 30 Haziran 2024 Pazar Günü Bursa’da geçekleşti. Genel Kurul’da delegelerin oyları ile Nihat ŞEKER şube başkanlığı görevine yeniden seçildi.

 

21. Olağan Genel Kurula Genel Başkanımız Nazmi IRGAT ve Genel Yönetim Kurulu üyelerimizin yanı sıra, şube başkan ve yöneticileri, delegeler ve basın mensupları katıldı.

 

Delegelerden gelen Divan önergesinin kabulü ile Bursa Şubemizin 21. Olağan Genel Kurulu’nun Divan Başkanlığını Sendikamız Genel Mali Sekreteri Selçuk BOZKAYA, Divan Başkan Vekilliklerini Topkapı Şube Başkanı Özcan BAHAR ile Kocaeli Şube Başkanı İlhan ÖZAYDIN, Katip Üyeliklerini ise Kayseri Şube Başkanı Yavuz CANBAZ ile Edirne Şube Başkanı Ramadan Tarık DİREK üstlendi.

 

21. Olağan Genel Kurul’da konuşma yapan Genel Başkanımız Nazmi IRGAT, Bursa’nın hem konfederasyonumuz TÜRK-İŞ, hem TEKSİF Sendikası, hem de tekstil emekçileri ve Türkiye emek hareketi için çok önemli bir şehir olduğunu ve burada olmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu ifade ederek sözlerine başladı.

 

Konuşmasında çalışma hayatının ve ülke ekonomisinin güncel konularına da değinen Genel Başkanımız Nazmi IRGAT, Bursa Şubesinin 21. Olağan Genel Kurulu’nun ülkemize, Bursa’ya, bütün emekçilere ve Teksif Sendikası teşkilatına hayırlar getirmesini dileyerek sözlerine son verdi.

 

Konuşmacıların ardından devam eden 21. Olağan Genel Kurul’da yapılan seçim neticesinde Bursa Şubesi yönetimi şu şekilde oluştu:

 

 

Nihat ŞEKER                                    Şube Başkanı

Ali ÇAVUŞOĞLU                              Şube Başkan Yardımcısı

Hakan UMUTKAN                           Şube Sekreteri

Muhammer GÖZÜTOK                   Şube Mali Sekreteri

Ali GÜL                                             Şube Y.K. Üyesi

 

TEKSİF BASIN BÜROSU

 

 

 

Foto Galeri
Diğer Haberler
1.