EYÜP/YENİBOSNA’DA ŞUBEMİZİN 20. OLAĞAN GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİ
Yayın Tarihi : 19/09/2020

 

EYÜP/YENİBOSNA’DA ŞUBEMİZİN

20. OLAĞAN GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİ

 

Eyüp/Yenibosna Şubemizin 20. Olağan Genel Kurulu 6 Eylül 2020 Pazar günü gerçekleşti. Görev değişimi yaşanan genel kurulda Mustafa METİN Eyüp/Yenibosna Şube Başkanı seçildi.

Eyüp/Yenibosna Şubemizin 20. Olağan Genel Kurulu'na , Genel Başkanımız Nazmi IRGAT ile Genel Yönetim Kurulumuz'un yanı sıra, TÜRK-İŞ 3. Bölge Temsilcisi Adnan UYAR, sendikamız şube başkanları, TÜRK-İŞ'e bağlı sendikaların Şube Başkan ve il  temsilcileri, çeşitli sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve delegeler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan 20. Olağan Genel Kurul'da Divan Başkanlığını Genel Başkan Yardımcımız Sebahttin ÇETİN, Divan Başkan Vekilliklerini Adıyaman Şube Başkanı Yusuf ÖZKAN ile İnegöl Şube Başkanı Selçuk BOZKAYA üstlenirken, Divan Katip Üyeliklerini Çerkezköy Şube Başkanı Mürsel TÜRKKAN ve Kocaeli Şube Başkanı İlhan ÖZAYDIN üstlendi.

Genel Başkanımız Genel Kurul’da Nazmi IRGAT yaptığı konuşmada, bütün dünyayı etkisi altına alana Koronavirüs salgınının ülkemize, emekçilere ve üretime olan olumsuz etkilerini ele alarak, çalışma hayatının güncel konularına da değindi.

Kurulların ibrasının ardından gerçekleştirilen seçimlerin sonucunda Mustafa METİN Eyüp/Yenibosna Şube Başkanı seçildi.

20. Olağan Genel Kurul sonucu Eyüp/Yenibosna Şube Yönetimi şu şekilde oluştu:

 

Mustafa METİN                Şube Başkanı

Emine KELEŞ                  Şube Başkan Vekili

Halil YILMAZ                    Şube Sekreteri

Bayram KORKMAZ          Şube Mali Sekreteri

Koray SERVET                Şube Y.K. Üyesi

 

TEKSİF BASIN BÜROSU

 

 

Foto Galeri
Diğer Haberler
1.